Taip pat vyks BHAKTI ŠASTRI rusiškai su JM Višvavasu prabhu. Kursas prasidės nuo 11.05 ir vyks restorane Radharanė. Daugiau informacijos: 8 606 79605 (JM Višvavasu prabhu).

Санкиртан прабху сказал мне, что курс будет в Ведическом центре, но Томас Прабху об этом не знает. Санкиртан прабху попросил меня сообщить о курсе, но я не уверен, что делать, потому что Томаш прабху еще не был проинформирован.
Ваш слуга,
Бхактин Довике

Daugiau nei 90% visų besidominčių bhakti joga negali susistemintai ir aiškiai papasakoti apie atsidavimo tarnystės procesą. Dėl šios priežasties praktika tampa sentimentali ir labai sausa. Šrila Prabhupada labai skatino visus savo mokinius  sistematiškai išstudijuoti visas Jo knygas. Dėl šios priežasties labai džiaugiamės šventykloje greitu metu vyksiančiais kursais.

Bhakti Šastri kursas skirtas, norintiems giliai išstudijuoti Šrilos Prabhupados knygas: Bhagavad-GitąAtsidavimo nektarąPamokymų nektarą ir Šri Išopanišad. Šis kursas yra privalomas, norintiems gauti antrą iniciaciją.
Lektorius: JM Vaikunthanatha prabhu.
Kursas vyksta: nuo lapkričio 20 d. vieną savaitę per mėnesį (penkias dienas iš eilės), 17:00-20:00. Antra dalis vyks sausio 8 -12 d.
Registruokitės: telefonu 8 659 16994 (JM Devanath prabhu).


Bhakti programa yra skirta, neseniai pradėjusiems atsidavimo tarnystės praktiką, bet norintiems sistematingai susipažinti su filosofiniais pagrindais bei praktiniais jos aspektais.
Lektorius: JM Devanath prabhu.
Kursas vyks: nuo 2018 m. sausio 2 d. antradieniais - trečiadieniais. Iš viso bus organizuojamos 24 paskaitos.
Registruokitėstelefonu 8 659 16994 (JM Devanath prabhu).

Bhakti Vrikša. Bendravimas su kitais dvasine praktika užsiimančiais žmonėmis yra laikomas kertiniu, norintiems sėkmingai užsiimti dvasine praktika.  Bhakti Vrikša programa skirta nedidelėje grupėje aptarti svarbiausias dvasinio gyvenimo temas ir pagilinti ne tik teorinį supratimą, bet ir suprasti kaip tas žinias pritaikyti praktikoje. Šioje programoje naudojama patvirtinta Bhakti Vrikša programa.


Mišri: su JM Madan Mohan prabhu ir JM Jašoda Maji matadži. Susitikimai vyks nuo lapkričio 12 d. sekmadieniais nuo 15 val. Registruokitės tel. 8 601 06802 (JM Jašoda Maji matadži).
Vaikinams: su JM Dhruvanath pr. Susitikimai vyksta nuo spalio 28 d. šeštadieniais 12 val.  Registruokitės tel. 8 630 68987 (Dhruvanath pr.)
Merginoms: su bhaktin DovileSusitikimai vyks nuo lapkričio 4d. ketvirtadienisi 18 val. Registruokitės tel. 8 681 62803 (Bhaktin Dovilė).


Kursai vyks Kauno Šri Šri Nitai Gaura Čandros šventykloje (Savanarių g. 37).
Bhakti Vrikša programos bus organizuojamos ir namų aplinkoje.