Maloniai kviečiame Jus tapti

Naujosios Šventyklos Statybų Mecenatais
 

2014 m. pavasarį Kauno Vaišnavų bendruomenės tarybos nutarimu buvo priimtas sprendimas atnaujinti Naujosios Šventyklos statybų projektą. Šiam tikslui pasiekti pirmiausia buvo įsteigta iniciatyvinė grupė, kuruojanti detaliojo statybų plano sudarymo bei lėšų rinkimo departamentų veiklą. Todėl norint išsaugoti ir pabaigti tai, kas su meile buvo sukurta pirmųjų Lietuvos vaišnavų, mums reikalinga visų jūsų pagalba. 

Jūsų paaukojimai šio projekto įgyvendinimui – tai neįkainojamas indėlis į Lietuvos Krišnos sąmonės judėjimo istoriją. Tik bendromis pastangomis mes sugebėsime įkurti turtingą ir klestintį, pirmajį tokios apimties Vedinės Kultūros centrą tiek Lietuvoje, tiek Pabaltijo šalyse. Nuoširdžiai Jus kviečiame prisijungti prie šios nuostabios vizijos įgyvendinimo ir tapti nuolatiniu statybos darbų Mecenatu. Visos šios programos metu surinktos lėšos bus panaudotos vien tik Naujosios Šventyklos statybos darbams. Visi šio projekto nariai, dalyvaujantys jame reguliariai, bus iškilmingai įamžinti Mecenatų Garbės lentoje. Statybų darbai bus vykdomi palaipsniui, atsižvelgiant į remėjų aktyvumą.

Pats patogiausias būdas prisijungti prie projekto veikos  - periodinis banko mokėjimas. Net ir nedidelis paaukojimas, kiekvieną mėnesį įplaukiantis į fondo sąskaitą, turi didelę reikšmę numatytų darbų įgyvendinimui ir palaikymui. Tai visiškai savanoriška ir niekuo neįpareigojanti tarnystė - bet kuriuo metu jūs galite keisti paramos sumą arba ją nutraukti. 

Rėmejams pageidaujant, kas ketvirtį bus siunčiamos atasakaitos apie paramos panaudojimą. 

Svarbu:

  • Prašome mokėjimo paskirtyje būtinai nurodyti paramos programos pavadinimą.
  • Jei prisijungėte prie rėmėjų komandos savarankiškai, labai prašome informuoti mus el. paštu: remimo.programa@gmail.com

Daugiau informacijos:

Tel.: +370 655 50807+370 655 50807 Žiedūnė
El. p.: remimo.programa@gmail.com


MOKĖJIMO BŪDŲ APRAŠYMAS
 

 

 


PARAMOS TIPAS


 MOKĖJIMO APRAŠYMAS


1.


Periodinis banko mokėjimas
 


Paramą galima be rūpesčių kas mėnesį pervedinėti periodiniais mokėjimais.

Periodinį mokėjimą labai paprasta atlikti naudojantis internetine bankininkyste arba užpildžius periodinio mokėjimo pavedimo formą banko padalinyje: bankas  kiekvieną mėnesį automatiškai perves jūsų pasirinktą sumą. 
Pervedimai yra vykdomi nurodyme nustatytomis dienomis.

Jūs bet kada galite pakeisti sutartyje nurodytas periodinio mokėjimo sąlygas arba nutraukti mokėjimus.

Periodinis mokėjimas kainuoja mažiau nei pinigų pervedimai, atliekami banko padaliniuose.

Šią paslaugą galite užsisakyti:

  • Banko padaliniuose – pateikite asmens dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą) ir periodinių mokėjimų rekvizitus.
  • Savo banko internetiniame puslapyje.


2.


Tiesioginis banko pavedimas


Šventyklos ir bendruomenės veiklą Jūs galite paremti tiesiog pervesdami savo numatytą sumą.

Kauno m. Krišnos Sąmonės religinė bendruomenė,
į/k 192060114, Savanorių pr. 37, 44255 Kaunas
Bendroji sąskaita: Swedbank LT667300010002247619,

SWIFT (bic) kodas: HABALT22

Tam skirtoje skiltyje būtinai nurodykite paramos "mokėjimo paskirtį".
 


3.


Parama pervedant2
% pajamų mokesčio.

Šiuo būdu Jūs galite paremti šventyklą neišleisdami nė cento.


Norėdami tapti vienu iš 108 Nitai Gaura Čandros remėju, naudokite kitus paramos būdus.


Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus.

Prašymą gyventojas turi pateikti nuo 2016 m. sausio 1 d. iki 2016 m. gegužės 1d. apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Trumpiau tariant, neprarasdami nė cento galite prisidėti prie šventyklos išlaikymo. Jei niekam neskiriate savo 2% pajamų mokesčio, jis keliauja į valstybės biudžetą. Žemiau nurodyti būdai, kaip galima pateikti savo prašymo formą VMI institucijai.

Variantai, kaip pateikti prašymą:

A. Formą užpildyti tiesiogiai internetu. 

          1) Prisijunkite prie EDS sistemos čia.         2) Sekite čia pateikta instrukcija.

B. Užpildyti popierinę formą ir pateikti VMI

         Atsisiųskite FR5021v2 formą; ją atspausdinę galite pradėti pildyti pagal šitą pavyzdį

         Užpildę formą, ją galite tiesiog atnešti į šventyklą. Čia ja bus pasirūpinta. 
Taip pat galite ją pristatyti nuvykę į pačią VMI būstinę arba nusiuntę paštu adresu: Europos pr. 105, LT - 44500 Kaunas4.


Parama naudojant Paypal sistemą

Ar kreditinę kortelę

(patogu aukojant iš užsienio)

 

 

        Vienkartinė auka:


    Reguliarus aukojimas:5.


Šventyklos aukų dėžutė


Dažnai besilankantiems šventykloje pats patogiausias paramos būdas - aukų dėžutės, esančios priešaltoriniame ir altoriaus kambaryje. Taip pat paaukojimus šventyklai galite perduoti ir atsakingiems asmenims: Šriman Sankirtanai Prabhu arba Antanui Prabhu.

Visa parama ir paaukojimai yra griežtai naudojami pagal paskirtį, remiantis religinės bendruomenės įstatais bei vaišnavų dvasinės moralės normomis. Jei paaukojimas nėra tikslinis, atsidavusieji, tarnaujantys šventyklos ir bendruomenės administratoriais, paskirsto lėšas kiek įmanoma racionaliausiu bei reikalingiausiu būdu.

                                   

Su Jūsų pagalba Šri Šri Nitai Gaura Čandra šventykla gali gyvuoti.  O joje gyvenantys vienuoliai - tobulėti ir atlikti savo pareigas. Todėl remdami  šventyklos išlaikymą darote labai svarbų darbą – Jūs prisidedate prie A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupados  misijos klestėjimo.

Dėkojame už supratingumą ir pagalbą.

Harė Krišna!