Naujienos

2010-01-24
Slaptingiausi Bhagavat Gitos pamokymai

B.G. 8.7

Todėl, Arjuna, visada galvok apie Mane, kaip Krsną, ir tuo pačiu metu kovok — vykdyk tau nurodytą pareigą. Paskyręs Man savo veiklą ir į Mane sutelkęs protą bei intelektą, tu be abejonės pasieksi Mane.

KOMENTARAS: Nurodymas, duotas Arjunai, labai svarbus vi­siems, kurie užsiima materialia veikla. Viešpats neliepia nevykdyti nurodytų pareigų ar atsisakyti savo užsiėmimų. Galima dirbti kaip dirbus ir tuo pačiu metu mąstyti apie Krsną kartojant Hare Krsna. Taip išvengsime materialaus susiteršimo, o protą ir intelektą pa­jungsime Krsnai. Kas kartoja Krsnos vardus, neabejotinai persikels i aukščiausią planetą — Krsnaloką.

.........

2010-01-23
Kuriam Sankirtanos Jagijos Ugnį

Sėkmingieji vakar gavo daugiausia Šri Advaitos Ačarijos malonės

Mes garantuojame- saldesnio tikrai nerasite.

2010-01-22
Prasadam jagija

Kiekvieną darbo dieną šventykloje galima paragauti Dvasinio skonio maisto, vadinamo prasadu. ATSARGIAI!!! Kartą paragavęs - negali sustoti.

2010-01-21
Nenutrūkstama sankirtana jagija

4:30 - 9:00 nektaro srovė stipriausia.

Tik bhaktų malone, galime daryti antžmogiškus darbus, ir tik jų malone galime išsikeberioti iš kančių, nes jų ir tik jų malone mes gauname aukštesnį skonį, kuris toks saldus, kad mum nereik jokių pastangų, kad pamiršti visas kvailystes.

Tad jei tau brangi kančia, niekada neik į šventyklą ir niekada neklausyk ką šneka bhaktai. Niekad nedaryk jokios tarnybos - net ir pačios menkiausios. Ir jokiu būdu šventykloje nieko nevalgyk.

Pati didžiausia kvailystė, kokią gali padaryti - klausyti, kaip dvasiniai moktyojai šlovina Krišną. Jei tai padarysi -  visogero tavo sunkumam. Tad būk atsargus!!!

2010-01-20
Srila Raghunatha Dasa Gosvami apsireiškimo diena

Šiandiena, sausio 20 Srila Raghunatha Dasa Gosvamio apsireiškimo diena.

Plačiau skaitykite

Biblioteka > Straispniai

Srila Raghunatha Dasa Goswami
2010-01-19
Šri Advaita Ačarijos apsireiškimo diena

Sausio 22 d., penktadienį įpatingos malonės diena- švęsime Šri Advaita Ačarijos apsireiškimo dieną.

18:00 paskaitą skaitys Ananda Čaitanya.

Po paskaitos Gaura arati, Kirtanas bei šventinis pyragas.

2010-01-19
JM Ananda Čaitanya vizitas

Kas dieną vis saldžiau ir saldžiau! Visą ateinančią savaitę Šri Šri Nitai Gaura Čandros šventykloje svečiuosis JM Ananda Čaitanya prabhu. Kiekvieną dieną bus Šrimad Bhagavatam (7:45 ryte) ir Bhagavad-Gitos (18:00) paskaitos.

Galite stebėti paskaitų tiesioginę transliaciją

arba įrašų ieškokite  MEDIA > Video > Paskaitos


2010-01-14
Akimirkos

Nuostabios akimirkos Klaipėdoje

2010-01-13
Be Krišnos žinios nė žolelė nesujuda

Reikalingas pakantumas

--atsiųsta iš Šri Vrindavan Dhamos, Indija

Pati svarbiausia sąvybė, kurią reikia išsiugdyti norint pasiekti sėkmę Krišnos bhakti kelyje, yra pakantumas. Šiame materialiame pasaulyje yra daugybė trukdžių, sekančių vienas paskui kitą. Jeigu mes leisime, kad šios negandos sutrikdytų mūsų protą, negalėsime jo ramiai panardinti į švento vardo kartojimą. Todėl turime aktyviai kultivuoti pakantumo sąvybę, paremtą supratimu, kad net ir žolelės galiukas nesujuda be Viešpaties leidimo. Tai reiškia, kad bet kuri patirtis, kurią mes gauname,  yra Viešpaties planas, skirtas padėti mums išsilaisvinti iš gimimų ir mirčių ciklo ir grįžti atgal namo, atgal pas Dievą. Taigi kodėl turėtume sutrikti dėl kažko, kai galime išmokti būti dėkingais už tai, ir pilnai džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka?

Sankaršan Das Adhikari

Mokytojo savaitės mintį į elektroninį paštą galite gauti užsiregistravę  http://eepurl.com/bZOC

Anglų kalba www.backtohome.com

< Atgal 1 2 3 ... 144 [145] 146 ... 152 153 154 Pirmyn >