Naujienos

2020-06-28
Savaitės programa 06.28-07.05

Harė Krišna!

Pristatome jums naują savaitės programą. Artėja Čaturmasjos pradžia ir Ekadašis su progomis paitensyvinti savo atsidavimo tarnystę Krišnai. 

*** Bhagavad-Gitos paskaita santakoje šią savaitę atšaukiama.Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-06-26
Bhagavad Gitos paskaita parke!

Harė Krišna!

Nuostabi naujiena! Perkeliame Bhagavad-gitos paskaitas į gamtą!

Šį šeštadienį 18 val. rinksimės santakoje prie Nemuno upės (dėl tikslios vietos kontaktuoti su Jagadišvara das +37062825108) aptarti mokslą apie nekintamą dvasinę tapatybę.

Skaitysime Bhagavad-gitos antrąjį skyrių, lektorius: JM Bhavananda Raja prabhu.
Būtinai prisijunkite ir būtinai pasikvieskite draugų, paskaitos atviros visiems dvasios ieškotojams. 

Esant lietui paskaita nukelsime į savanorių 37.Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-06-24
Talka šventyklos kieme

Harė Krišna brangūs atsidavusieji šventykloje pradedamas įgyvendinti automobilių stovėjimo aikštelės bei virš jos esančių terasų įruošimo projektas. Šeštadienį (birželio 27 dieną) 10 val. visi atsidavusieji (prabhu) kviečiami sudalyvauti talkoje, kurios metu išlyginsime žemes ir paruošime pagrindą atraminės sienelės betonavimui. Jūsų pagalba labai reikalinga. Prašome drąsiai prisijungti! Gera kompanija, nuotaika ir prasadas – garantuoti.

Dėl detalių kreipkitės į Dina Doyal das tel. +37060977691


2020-06-21
Savaitės programa 06.22-06.28

Harė Krišna! 

Tęsiame dvasinę programą išvaduojančią visas gyvąsias esybes nuo neišmanymo sukeliamų kančių. Iš tiesų šis procesas toks paprastas ir tuo pačiu išaukštintas, kad nesvarbu kokią socialinę padėtį užimtume ar kokiai tautai ar žmonių rasei priklausytume ji veikia kaip vaistas visus, nesvarbu tiki į vaisto poveikį ar ne, - vaistas suveiks. 

Karalienė Kunti meldžiasi:
O Krišna, kas nuolat klausosi pasakojimų apie Tavo transcendentinius darbus, šlovina Tavo darbus ir juos atmena, ar džiaugiasi matydamas kitus taip darant, tas išties regi Tavo lotosines pėdas, kurios vienos tegali sustabdyti besisukantį gimimų ir mirčių ratą.Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-06-14
Savaitės programa 06.15-06.21

Harė Krišna!

Skelbiame savaitės programą!

Norime visus nuoširdžiai pakviesti sudalyvauti Ratha-yatroje šį šeštadienį, Vilniuje. Pradžia 15 val. Rotušės aikštėje.
2020-06-07
Savaitės programa 06.08-06.14

Nitai Gauranga!

Skelbiame savaitės programą ir kviečiame lankytis šventykloje rytinėje mangalarati programoje, bei kasdieninėse paskaitose. Pirmadieniais klausomės Šrilos Prabhupados paskaitų, - tai labai įkvėpianti patirtis, kuomet išgirstame mūsų įkūrėjo ačarjos mums paliktus pamokymus ir diskutuojame tarpusavyje ką supratome. Taip pat kasdieninės Šrimad Bhagavatam paskaitos, vakarinės Bhagavad-gitos paskaitos ir Harinamos! 
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-06-06
„Bhagavad-gitos” paskaitos

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti „Bhagavad-gitos” paskaitose! Kiekvieną antradienį bei ketvirtadienį 18 val. Jeigu patys norėtumėte paskaityti paskaitą ar turite pasiūlymų, kreipkitės į Džagadišvarą das tel. nr. 862825108.

                                   

2020-05-31
Savaitės programa 06.01-06.07

Harė Krišna!

Kviečiame jus pasinerti vis giliau ir giliau į šravanam kirtanam, klausymosi ir kartojimo procesą. Pirmadieniais visi laukiami klausytis Šrilos Prabhupados paskaitų įrašų. Po paskaitos visi kolektyviai aptariame, ką išgirdome ir supratome. Taip pat Šrimad Bhagavatam – kas rytą, Bhagavad gita“ – du kartus per savaitę, antradieniais bei ketvirtadieniais, ir gale savaitės speciali programa svečiams. Žmonės, supratę materialaus gyvenimo beprasmybę ir siekiantys savirealizacijos, nuolatos ieško progų klausytis pasakojimų apie Šri Krišnos žaidimus. Štai kaip kalba Naimišaranijoje susirinkę išminčiai:

Mums niekada nepabosta klausytis apie transcendentinius Dievo Asmens, šlovinamo himnais ir maldomis, žaidimus. Kas pažįsta transcendentinių santykių su Juo skonį, tam kiekvienas pasakojimų apie Jo žaidimus žodis teikia didžiausią džiaugsmą.“ Šrimad Bhagavatam 1.1.19

!!!
 Norime priminti, kad dalyvauti sekmadieninėje programoje būtina registracija dėl ribojamo lankytojų skaičiaus karantino metu. Ačiū už supratingumą. Savo prašymą dalyvauti siųskite SMS telefonu: 862825108 Jagadišvara das brahmačari
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-05-30
Sekmadieninė šventė su JŠ Dhirašanta Gosvami

Kviečiame apsilankyti šventinėje programoje šį sekmadienį su JŠ Dhirašanta Das Gosvami.
Pradžia - 12 val. 

Dėmesio! Karantino sąlygų palengvinimo dėka mes galėsime įleisti daugiau žmonių į šventyklą. Bet vietų skaičių vistiek esame priversti riboti. Tad galime įleisti nedaugiau 30 žmonių. Todėl būtina išankstinė registracija telefonu 862825108. Laukiame jūsų SMS žinučių su vardu ir prašymu patekti į renginį.

Harė Krišna!

2020-05-25
Namahata online

Nitai Gauranga!

Bhakti jogos praktikoje, kaip žinia, nepaprastai svarbi sadhu sanga, t.y. atsidavusiųjų bendrija ir bendravimas su bendraminčiais bei pažengusiais asmenimis. Todėl, susidarius situacijai, kai daugelis jūsų negali lankytis šventykloje ir esame atskirti vieni nuo kitų, turime rasti būdą, kaip neprarasti artumo ir bendrumo.

Mes turime jums gerų žinių! Pradedame naują projektą – „Namahata online“.  Dabar galėsime palaikyti bendravimą, niekur neidami iš namų. Pasinaudoję kompiuteriais ir internetu, galėsime tiesiogiai klausytis bei dalintis realizacijomis ir klausimais. Paskaitos vyks 30 min. ir likęs laikas bus skirtas jums.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paskaitos metu prisijungti prie šios programos:
Spausti nuorodą žemiau

https://meet.jit.si/NitaiGauraCandraNamahata-online

Mes atviri jūsų temoms. Galite siųsti pageidavimus į devanatha.das@gmail.com 
Kviečiame visus prisijungti!