Naujienos

2020-08-22
Savaitės programa 08.17-08.24


Harė Krišna!

Skelbiame savaitės programą!

Apgailestaujame, bet Rathajatra Kaune šį šeštadienį neįvyks.

*** Dėmesio, informuojame, kad dalyvaujant šventyklos renginiuose reikia turėti su savimi ir dėvėti apsaugomąją kaukę.Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-08-20
Prasado gaminimo kursų ataskaita

JM Dina Doyal prabhu ir JM Vyasadeva prabhu gamino tradicinius ir kvapnius pyragus ir padažą, plovą, ir koftas, kuriuos mielai siūlė Viešpačiui Krišnai. Kursių dalyviai labai džiaugėsi. Mes tikimės, kad vėliau šiais metais įvyks daugiau panašių kursų. Galite palaikyti Kauno šventyklos pastangas teikti tokias kultūros programas apsilankę šventykloje ir papasakodami draugams apie mūsų programas. Ačių mūsų nuostabiems virėjams.

Nuotraukos iš renginio SKAITYTI PLAČIAU skiltyje2020-08-09
Artėja Šri Krišna Janmaštami!

Taigi, šventinis sezonas dar nesibaigė! Šią savaitę kviečiame sutikti kartu svarbiausią šventę vaišnavų kalendoriuje - Šri Krišna Džanmaštamį bei Šrilos Prabhupados apsireiškimo šventę. Lauksime jūsų Savanorių pr. 37.Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-08-09
Savaitės programa 08.10-08.16

Harė Krišna!

Skelbiame savaitės programą ir linkime pasinerti į bhakti jogos gylius šiuo nepaprastu šventiniu metu.Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-08-09
Karvučių paramos programa

 

Šrila Prabhupada yra daug kartų minėjęs, kaip svarbu yra rūpintis karvėmis ir kokia didelė jų reikšmė ne tik ekonomikai, bet ir dvasiniam tobulėjimui bei žmogaus egzistencijai apskritai. Štai vienas iš jo pasisakymų šia tema: 
„Namo brahmaṇya-devāya go-brāhmaṇa-hitāya ca: pirmiausia reikia galvoti, kaip įvesti brahmanišką kultūrą ir pasirūpinti karvėmis. Nes šventraščiuose minima, kad karvių globa ypač, o brahmaniška kultūra taip pat – du dalykai, skirti dvasiškai tobulėti. Žmogus turėtų pakilti net virš brahmaniškos kultūros, satva gunos. Taigi labai svarbu palaikyti brahmanišką kultūrą, karvių globą.“ - Šrila Prabhupada. Ištrauka iš paskaitos Mumbajuje 1972 m. kovo 17 d.
Viešpats Krišna labai myli karves ir Jam be galo brangus tas, kuris jas globoja. Dabar kiekvienas galime prisidėti prie viso pasaulio gošalų (karvių prieglaudų) veiklos, nes GBC sukūrė puslapį joms paremti! Šiame puslapyje galite paaukoti norimą sumą bet kuriai pasaulio gošalai arba visoms bendrai. Taip pat rasite daug kitos aktualios informacijos šia tema. 
Taip pat suprantančius anglų k. kviečiame paklausyti JŠ Nirandžana Svamio, ISKCON’o žemdirbystės ministro Kalakantos das bei šios karvių paramos platformos kūrėjo Nitino Šarmos minčių apie karvių globą.

 

 

2020-08-02
Savaitės programa 08.03-08.09

Nitai Gauranga!

Brangūs atsidavę, kviečiame jus kartu švęsti Viešpaties Balaramos atėjimo dieną ir Šri Šri Nitai Gaura Čandros dievybių gimtadienį rytoj, savanorių 37. Pradėsime tuo ką Šri Šri Nitai Gaura Čandra mėgsta labiausiai,- kongregacinį šventų vardų giedojimą. Išeisime iš šventyklos 15 val. ir grįšime tiesiai į abhišeką, 17 val su visa likusia programa. Prisijunkite!Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-07-26
Balarama Purnima ir Sri Sri Nitai Gaura Čandra Brahmotsava

Norime visus maloniai pakviesti į labai ypatingą šventę - Šri Šri Nitai Gaura Čandros gimtadienį, kuris vyks per Viešpaties Balaramos apsireiškimo dieną (rugpjūčio 3 d.). 

Renginys vyks Savanorių pr. 37, naujo pastato trečiame aukšte. Tai ideali proga gauti masišką pliūpsnį dvasinio skonio, jėgos ir entuziazmo!

2020-07-26
Savaitės programa 07.27-08.02

Nitai Gauranga!

Pristatome jums savaitės programą su puikiomis naujienomis! Sekmadienį svečių programą praves Jo Šventenybė Dhirašanta das Gosvamis. Ir labiausiai laukiama šventė Brahmotsava per Viešpaties Balaramos apsireiškimo dieną, rugpjūčio 3 dieną. (visa informacija ir programa jau netrukus.)
Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

2020-07-24
Dievybių Brahmotsava ir talka!

Harė Krišna!
Kaip žinia, rugpjūčio 3 d. per Viešpaties Balaramos apsireiškimo dieną Kaunas švęs Šri Šri Nitai Gaura Čandros 27- tąjį gimtadienį. Kviečiame visus sudalyvauti! Ir tie kas nori gauti ypatingą Viešpaties malonę esate laukiami talkoje! Liepos 28 d. 11 val. laukiami vaikinai ir vyrai tvarkyti renginio salę, liepos 29 d. 11 val. laukiamos merginos bei moterys!

Susitiksime šventyklos statybų salėje! Prasado visiems užteks!
Dėl dėtalių kreipkitės į Jagadišvara das 862825108

2020-07-21
Savaitės programa 07.20-07.26