Naujienos

2019-03-07
Matadžių namahata!

Harė Krišna! Visas matadžes šį penktadienį 18 val. kviečiame į namahatą pas JM Džitarthi Matadži. Adresas: Žuvinto g. 13-11, Kaunas. Jei planuojate dalyvauti, prašome pranešti Džitarthi Matadži telefonu ‭+370 (652) 59 577‬, kad žinotume, kiek gaminti prasado.
Labai laukiame!

2019-03-07
Šrimad Bhagavad Gitos paskaita

Kassavaitinė  „Bhagavad Gitos” paskaita vyks įprastu laiku – ketvirtadienį, 18 val. Skaito JM Dhruvanath prabhu. Atleiskite už nepatogumus ir lauksime atvykstant!

 

 

 

 

Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA.

2019-03-06
Pagalba JM Odžasvi prabhu

Harė Krišna, mieli Vaišnavai. 
Mano nusilenkimai.

Kreipiuosi su prašymu. Mūsų brangus kirtanija ir nuostabus vaišnavas JM Odžasvi prabhu ir jo žmona šiuo metu turi daug finansinių sunkumų. Odžasvi prabhu sakė, kad pagalbos kol kas neatsiranda jokios, bet jis, kaip visada, žinoma, turi vilties ir tikėjimo Krišna, todėl mano, kad viskas bus gerai. Šiuo metu Odžasvi prabhu įklimpęs skolose ir bet kokia auka jam būtų labai į naudą. Naudingas kiekvienas euras. Padėkime jam išsikapstyti iš sunkumų, kad jis ir toliau galėtų ramiai tarnauti šventam vardui ir Mahaprabhu misijai.

Paaukojimus galite pervesti į šią saskaitą: OGNJEN MISKOVIC 
HR3424020063209438998

AČIŪ.

 

2019-03-03
Savaitės programa 03.04 - 03.10

Savaitės programa! Kviečiame jus pasinerti į įkvepiančias kasdienines paskaitas ir renginius.
Šią savaitę minėsime metines, kai JM Saratbihari matadži paliko mus. Antradienį ryte mus aplankys svečias iš tolimos Ispanijos – JM Jara Mara Hari prabhu. Trečiadienį (vietoj ketvirtadienio) vakare JM Dhruvanatha prabhu skaitys Bhagavad Gitos paskaitą, o sekmadienio šventės paskaitą skaitys garbus svečias JM Nityananda Ram prabhu!

Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA.

2019-03-02
Patikslintas lektorius

Pranešame, kad rytoj sekmadienio šentės paskaitą skaitys JM Devanath prabhu! Harinamos po programos - nebus. 
Visi esate labai laukiami!


2019-02-25
Savaitės programa 02.25 - 03.03

Naujos savaitės programa! Laukia svečio JM Šri Natadži prabhu paskaitos. Sekmadienį mus džiugins Šri Harinam Mandir brahmačariai bei Harinama po programos! Laukiame jūsų!Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA.


2019-02-24
Skirkite 2 proc. Kauno šventyklai
Paremkite Krišnos sąmonės skleidimą, neišleisdami nei cento - skirkite 2 proc. savo jau sumokėto pajamų mokesčio Kauno šventyklai. Paprasčiausias būdas tai padaryti  – iki gegužės 1 d. užpildyti formą pačioje šventykloje arba užpildyti formą EDS sistemoje. Visa informacija: http://nitaigauracandra.lt/lt,procentai.

2019-02-24
Patikslintas lektorius

Harė Krišna! Sekmadienį Šrimad Bhagavatam paskaitą skaitys svečias iš Rusijos – Šri Natadži prabhu. Visi labai laukiami kartu pasinerti į Bhagavatam nektarą!

2019-02-22
Vedų akademijos naujienlaiškis
Vedų akademija - tai Kauno Šri Šri Nitai Gaura Čandros Šventyklos programa, skirta gilintis į Šrilos Prabhupados mums paliktas knygas bei sadhana bhakti procesą. Mes, ašramo studentai/brahmačariai, nusprendėme savo studijų įžvalgas ir apmąstymus perkelti į trumpas esė ir dalintis su visais, mėgstančiais gilintis į Šrilos Prabhupados knygas. Tad šis naujienlaiškis bus puiki proga sužinoti kuo gyvena ir kaip mąsto šventyklos brahmačariai.

Norintys gauti naujienlaiškį užsiregistruokit šia nuoroda:

https://mailchi.mp/053a56b247cd/registracija

 

2019-02-19
JM Sanatana Dharma pr. paskaita!

Šį ketvirtadienį vietoje JM Vradža Kišor pr. rytinę Šrimad Bhagavatam paskaitą skaitys prezidentas JM Sanatana Dharma pr. Visus nuoširdžiai kviečiame pasiklausyti paskaitos!

 

 

 

 

 

Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA.