Naujienos

2018-03-09
Parama matadži Saratbihari šeimai

Kviečiame sunkią akimirką finansiškai palaikyti atsidavusiųjų šeimą.

Vasuretos prabhu sąskaita:

Vytautas Liorentas LT417044000437610886

2018-03-08
Skaudi netektis - žuvo matadži Saratbihari

Netekome iškilaus mūsų visuomenės nario – vaišnavės, menininkės, pedagogės, švietėjos, filantropės ir visuomenės veikėjos, dviejų vaikų mamos, vaikų darželio „Medutis“ vadovės - Evelinos Liorentienės (1981), lemties valia žuvusios tragiško autoįvykio metu.

Kartu su žuvusios šeima ir artimaisiais liūdime dėl šios skaudžios netekties, dalijamės jų skausmu ir sielvartu, reikšdami nuoširdžiausią palaikymą ir užuojautą.

Kovo 8 d. 16 val. šventykloje vyks paminėjimo kirtanas.

Kauno miesto Krišnos sąmonės religinė bendruomenė, Lietuvos Krišnos sąmonės bendrija.

2018-03-06
Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio šventyklai!

Šventyklą paremti galite ir neišleisdami nei cento. Tiesiog paskirkite 2 proc. savo jau sumokėto pajamų mokesčio.

Norėdami tai padaryti, galite užpildyti formą internetu arba šventykloje iki 2018 m. gegužės 1 d. 


Daugiau apie 2 proc. skyrimą, galite sužinoti čia: http://nitaigauracandra.lt/lt,procentai

2018-03-05
Savaitės programa 03.05-03.11

Pakeitimas: Penktadienį (03.09) 18:00 „Dvarakoje“ vyks Šrilos Prabhupados mokinio, profesionalaus aktoriaus, spektaklis. Dėl šios priežasties šventykloje „Bhakta programa“ tą dieną nevyks, visus labai kviečiame pažiūrėti spektaklį. Daugiau apie jį rasite renginio puslapyje: https://www.facebook.com/events/189933668278678/.
DAUGIAU apie vykstančius kursus: http://nitaigauracandra.lt/lt,kursai
TRANSLIACIJOS (paskaitų ir kursų): https://www.facebook.com/NitaiGauraCandraPaskaitos/


* Norėdami užsiregistruoti į Bhakti Vrikšas, kreipkitės į Bhaktin Dovilę telefonu 8 681 62803.
Norėdami užsiregistruoti į Savęs pažinimo grupę, kreipkitės į Bhaktin Aureliją telefonu 8 604 75011.

2018-02-26
Savaitės programa 02.26-03.04Gaura Purnimos programą rasite čia: http://nitaigauracandra.lt/lt,naujienos,toliau,1439


DAUGIAU apie vykstančius kursus: http://nitaigauracandra.lt/lt,kursai

TRANSLIACIJOS (paskaitų ir kursų): https://www.facebook.com/NitaiGauraCandraPaskaitos/


* Norėdami užsiregistruoti į Bhakti Vrikšas, kreipkitės į Bhaktin Dovilę telefonu 8 681 62803.
Norėdami užsiregistruoti į Savęs pažinimo grupę, kreipkitės į Bhaktin Aureliją telefonu 8 604 75011.

2018-02-26
Skelbiame Gaura Purnimos 2018 programą! (atnaujinta informacija po plakatu)Šventės metu bus įrengtos dvi papildomos salės trečiame aukšte: viena - vaikams, kitoje norintys galės stebėti paskaitos transliaciją per projekciją.

VAIKŲ PROGRAMOS:

Kad mūsų vaikams šventykloje būtų gera, šventės metu bus organizuojama vaikų erdvė - žaidimų kambarys, kuriame patys vaikai galės pasirinkti sau patinkančią veiklą. Nuo 18 val. pasistiprinsime sveiku prasadu, o 18:30 vyks patyriminis dailės užsiėmimas. Laukiami tiek maži, tiek dideli:)
P.s. tėveliai, skatiname mobiliuosius telefonus palikti namuose ar bent jau ne vaikučių rankose:) taip pat savo vaiką galite paskatinti atsinešti vieną žaislą, kuriuo jis norėtų pasidalinti su kitais.


MAHA HARINAMA:
Jei norite padovanoti pačią geriausią dovaną Viešpačiui Čaitanjai - sudalyvaukite Gaura Purnimos Maha Harinamoje!

Jei kas sušals tokioje ilgoje Harinamoje, galės anksčiau grįšti į šventyklą - nuo 16:00 šventykloje jau vyks kirtanas.

2018-02-25
Dėkojame remėjams!

PALYDOVŲ PROGRAMA

Ypatingai dėkojame mūsų pastoviems remėjams - Palydovams! Atnaujinome Palydovų garbės lentą ir išskyrėme tuos, kurie jau bent 4 metus dalyvauja programoje (auksiniai) ar bent 1 metus dalyvauja programoje (sidarbriniai), taip pat didiesiems remėjams suteikėme išskirtinius simbolius. Dar kartą jums nuoširdžiai dėkojame už tai, kad esate su mumis. Jūsų dėka šventykla gali gyvuoti, įgyvendinti daugybę programų ir nuolat tobulėti. Detalesnį vaizdą galite pamatyti paspaudę ant nuotraukos du kartus ar apsilankę šventykloje.

PRISIJUNKITE PRIE PROGRAMOS (dar liko kelios vietos): rašykite Bhaktin Dovilei remimo.programa@gmail.com ar telefonu 8 681 62803.
PUDŽIARINIO ATNAUJINIMAS

Viešpaties Čaitanjos ir Viešpaties Nitjanandos apsireiškimo dienų proga sausio mėnesį pradėjome pudžiarinio kambario atnaujinimo darbus. Bhakta Rimo ir paaukojusių bhaktų (Osvaldo Paliulio, Arūno Lipkevičiaus, Klaudijaus Čiro, Dariaus Rapševičiaus, Sandros Andriūnės, Alinos Rastauskaitės, Žydrūno Lopšaičio, JM Prananath pr., JM Dayavrata pr.) dėka, pudžiarinio atnaujinimas beveik baigtas. Iš viso pudžiarinio atnaujinimui jau surinkome 760 Eur.

Belieka baldai. Labai kviečiame visus prisidėti ir paaukoti šiai nuostabiai dovanai Šri Šri Nitai Gaura Čandrai. Baldus įrengsime ilgaamžius, tad jūsų indėlis tarnaus Dievybėms dešimtmečius. 


2018-02-20
PADAJATRA LIETUVA 2018

Festivalis Padajatra Lietuva 2018 vyks birželio 25 d. - liepos 1 d. 

Šiais metais mūsų laukia dar daugiau įspūdžių, nes Padajatros festivalis vyks visą savaitę - nuo pirmadienio iki sekmadienio! Kaip ir kasmet, laukia bendravimas su šventomis asmenybėmis, Rathajatros, paskaitos, daugybė galimybių realizuoti save įvairiose tarnystėse, o taip pat kelios staigmenos.

Sudalyvaukite
Visa informacija bei registracija į festivalį:
Ananda Gaurangi d. d.
Tel.: +370 662 90468
El. paštas: padayatralt@gmail.com.
www.facebook.com/PadayatraLithuania/

Paremkite
Neišmatuojamą Viešpaties Džaganathos malonę galite gauti ir prisidėdami prie festivalio organizavimo finansiškai. Galite paremti visą festivalį, atskirų bhaktų dalyvavimą festivalyje ar maharadžų išlaikymą.

Banko rekvizitai Padajatros festivaliui paremti:
Gavėjo pavadinimas: VŠĮ KRIŠNOS FESTIVALIAI
Gavėjo kodas: 304368084
Gavėjoadresas: Savanorių pr. 37, LT-44255 Kaunas
Gavėjo sąskaita: LT807300010152082685 
Gavėjo bankas: „Swedbank“, AB
Paskirtis: Padajatra festivaliui (visam/ maharadžų išlaikymui/ atskirų bhaktų dalyvavimui).


2018-02-19
Savaitės programa 02.19-02.25

Programos pakeitimas: antradienį (02.20) Šrimad Bhagavatam paskaitą skaitys JM Radha Raman prabhu.


DAUGIAU apie vykstančius kursus: http://nitaigauracandra.lt/lt,kursai
TRANSLIACIJOS (paskaitų ir kursų): https://www.facebook.com/NitaiGauraCandraPaskaitos/


* Norėdami užsiregistruoti į Bhakti Vrikšas, kreipkitės į Bhaktin Dovilę telefonu 8 681 62803.
Norėdami užsiregistruoti į Savęs pažinimo grupę, kreipkitės į Bhaktin Aureliją telefonu 8 604 75011.

2018-02-16
Gerbiamas Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininke,

Lietuvos Krišnos sąmonės bendrija Jus ir visus Lietuvos žmones sveikina minint mūsų valstybės 100-mečio jubiliejų. Ši simboliška data kiekvienam Lietuvos žmogui primena apie padėtus laisvės ir nepriklausomybės pamatus, kurie išsaugojo mūsų gimtąją kalbą, raštą, nevaržomą minties, tikėjimo, sąžinės laisvę bei kitas teises, suteikė Tautai suverenitetą. Ši proga kviečia pasidžiaugti tautos gyvybingumu, ištverme, Dievo globa, taurių asmenybių šviesa, pasiaukojimu, didvyriškumu.

Dvidešimto amžiaus pradžios Lietuvos atgimimo istorija ir po jos sekęs sunkus, pilnas išbandymų šimtmetis parodo, kokie esame trapūs ir kartu – stiprūs, kai remiamės tikėjimu ir amžinomis vertybėmis. Dabarties lyderiai dažnai lyginami su praeities herojais, vertinamos jų moralinės savybės, lyderystė, ateities vizija. Vediniame šventraštyje „Bhagavad-gita“ Viešpats Krišna karvedžiui Ardžunai mini tokias lyderio savybes kaip drąsa, galia, ryžtas, sumanumas, gebėjimas neatsitraukti sunkią akimirką, dosnumas ir išmanus vadovavimas. Tai – savybės, kurių paprastai tikimasi iš valstybės vadovų. Prieš 100 metų, atkūrus Lietuvos valstybingumą, jos vedliams šių savybių netrūko.

Krišnos sąmonės judėjimas aktyviai kovojo prieš sąžinės ir žodžio laisvės suvaržymus sovietinės okupacijos laikotarpiu. Kaip ir kiti tikintieji, judėjimo nariai betarpiškai patyrė sovietinių represinių struktūrų persekiojimus: tardymus, kratas, šalinimus iš aukštųjų mokyklų ir darboviečių, nuolatinį spaudimą etc., todėl nuoširdžiai vertina iškovotą tautos nepriklausomybę ir laisvę.

Taip pat mes džiaugiamės savo kukliu indėliu šioje nepriklausomybės siekimo ir išsilaisvinimo kovoje: skatinome žmones būti ir išlikti savimi, nebijoti reikšti savo nuomonę, laisvai išpažinti savo tikėjimą, prisidėjome ugdant moralines, dorovines visuomenės narių savybes, puoselėjant dvasingumą, skatinant ir ugdant žmogiškumą, padėjome skurstantiems, morališkai palūžusiems ar žalingų įpročių vergais tapusiems mūsų visuomenės nariams. Pajutę Sąjūdžio dvelksmą, rėmėme jį, stovėjome susikibę rankomis Baltijos kelyje, budėjome prie LR Seimo artėjant Sausio 13-ajai.

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio jubiliejus – tai proga, kviečianti naujai iškelti svarbiausius valstybės raidos klausimus, galimybes ir pasirinkti teisingus, sėkmingus ir ilgalaikius sprendimus. Suvokdami Jūsų, kaip lyderio, atsakingo už visos tautos, kiekvieno jos nario sąmoningumo augimą, vaidmenį, kviečiame niekada neužmiršti savo atsakomybės, vengti trumparegiškų ar populistinių sprendimų, ugdyti garbingą, teisingą ir tautos pasitikėjimą skatinantį valstybinį mąstymą.

Mums Lietuva – Tėvynė, todėl taip pat norime prisidėti prie bendražmogiškų moralinių vertybių saugojimo, pilietinės ir dvasinės šalies pažangos. Norime kartu su visais Lietuvos žmonėmis kurti unikalią bei įvairiaspalvę šalies kultūrą, prisidėti prie žmonių geranoriškumo, atjautos, tolerantiškumo, tautos moralės ir dorovės ugdymo.

Dėkojame už Jūsų darbą Lietuvai, jos žmonėms.

 

Lietuvos Krišnos sąmonės bendrijos vardu,
Dainius Vaičiūnas