Dhanešvara das
Grįžti

Sausio 26 - vasario 8 dienomis lietuvoje lankysis Dhanešvara prabhu. Jo vizito tvarkaraštį paskelbsime vėliau tačiau preliminariau žinoma jog svečias aplankys Ignalinos raj. Kauną ir Vilnių.

Dhanešvara Dasa Šrilos Prabhupados knygas pradėjo skaityti 1972 metais, bebaigdamas inžinerijos magistrantūros studijas Floridos universitete, ir 1974 metais tapo inicijuotu Prabhupados mokiniu. Nuo 1977 jis gyveno ISKCON’o Gita Nagari fermoje, ir čia begyvendamas ėmė domėtis, kaip išspręsti unikalias ekonomines poblemas, kilusias ISKCON’o fermoje.

Beišekodamas atsakymų, jis ėmėsi studijuoti ekonomiką, ir nuo 1978 metų ypač susitelkė į pinigų sistemas. 1986 jis tapo oficialiu vertybinių popierių brokeriu ir vadovu, keletą metų pardavinėjo vertybinius popierius ir iš arti susipažino su finansiniais reikalais. Būtent tuo metu ir gimė dvasinės ekonomikos idėjos.

Dhanešvara Dasa įkūrė ir vadovauja “Vaishnava Community Development” (Vaišnavų bendruomenės vystymasis”), organizacijai, padedančiai kurtis ir vystytis bendruomenei, kaimo bendruomenėms diegiant ideologiją, pagrįstą Šrilos Prabhupados vizija, organizuojant paramos grupes, forumus diskusijoms ir pirmąjį “Hare Krišna katalogą ir resursų vadovą” Hare Krishna Directory & Resource Guide.

Grįžti