Kursai 2017/18
Grįžti


Taip pat vyks BHAKTI ŠASTRI rusiškai su JM Višvavasu prabhu. Kursas prasidės nuo 11.05, vyks restorane Radharanė. Daugiau informacijos: 8 606 79605 (JM Višvavasu prabhu).

Санкиртан прабху сказал мне, что курс будет в Ведическом центре, но Томас Прабху об этом не знает. Санкиртан прабху попросил меня сообщить о курсе, но я не уверен, что делать, потому что Томаш прабху еще не был проинформирован.
Ваш слуга,
Бхактин Довике

Daugiau nei 90% visų besidominčių bhakti joga negali susistemintai ir aiškiai papasakoti apie atsidavimo tarnystės procesą. Dėl šios priežasties praktika tampa sentimentali ir labai sausa. Šrila Prabhupada labai skatino visus savo mokinius  sistematiškai išstudijuoti visas Jo knygas. Taigi labai džiaugiamės šventykloje greitu metu vyksiančiais kursais.

Bhakti Šastri kursas skirtas, norintiems giliai išstudijuoti Šrilos Prabhupados knygas: Bhagavad-GitąAtsidavimo nektarąPamokymų nektarą ir Šri Išopanišad. Šis kursas yra privalomas, norintiems gauti antrą iniciaciją.
Lektorius: JM Vaikunthanatha prabhu.
Kursas vyks: nuo lapkričio 20 d. vieną savaitę per mėnesį (penkias dienas iš eilės), 17:00-20:00.
Registruokitės: telefonu 8 608 41450 (JM Vradža Kišor prabhu).


Bhakti programa yra skirta, neseniai pradėjusiems atsidavimo tarnystės praktiką, bet norintiems sistematingai susipažinti su filosofiniais pagrindais bei praktiniais jos aspektais.
Lektorius: JM Devanath prabhu.
Kursas vyks: nuo 2018 m. sausio mėn. du kartus per savaitę. Iš viso bus organizuojamos 20 paskaitų.
Registruokitės: telefonu 8 608 41450 (JM Vradža Kišor prabhu).

Bhakti Vrikša. Bendravimas su kitais dvasine praktika užsiimančiais žmonėmis yra labai svarbus norintiems sėkmingai praktikuoti. "Bhakti Vrikša" programa skirta nedidelėje grupėje aptarti svarbiausias dvasinio gyvenimo temas ir pagilinti ne tik teorinį supratimą, bet ir suprasti kaip tas žinias pritaikyti praktikoje. Šioje programoje naudojama patvirtinta "Bhakti Vrikša" programa.


Mišri: su JM Madan Mohan prabhu ir JM Jašodamaji matadži. Susitikimai vyks nuo lapkričio 12 d. sekmadieniais nuo 16 val. Registruokitės tel. 8 681 62803.
Vaikinams: su JM Dhruvanath pr. Susitikimai vyksta nuo spalio 28 d. šeštadieniais 12 val.  Registruokitės tel. 8 630 68987 (Dhruvanath pr.)
Merginoms: su bhaktin Aurelija ir bhaktin DovileSusitikimai vyks nuo lapkričio 4 d. šeštadieniais 10 val. (atrasime visiems patogiausią laiką ir vietą). Registruokitės tel. 8 681 62803 (Bhaktin Dovilė).


Kursai vyks Kauno Šri Šri Nitai Gaura Čandros šventykloje (Savanarių pr. 37).
"Bhakti Vrikša" programos bus organizuojamos ir namų aplinkoje.

Grįžti