Grįžti

LIETUVOS KRIŠNOS SĄMONĖS

NACIONALINIO SUSIRINKIMO

PRANEŠIMAS

DĖL BHAKTI SVARUPA ČAITANJA MAHARADŽO

​Atsižvelgiant į tai, kad jau kurį laiką socialiniuose tinkluose sklinda įvairūs gandai, susiję su JŠ Bhakti Svarupa Čaitanja Maharadžu, Lietuvos Krišnos sąmonės Nacionalinis susirinkimas, pasitaręs su mūsų GBC atsakingais sekretoriais Lietuvai, nutarė padaryti oficialų pareiškimą šiuo klausimu.

​Praeitų metų lapkričio mėnesį JŠ Bhakti Svarupa Čaitanja Maharadžas buvo pastebėtas Pietų Indijoje, kurortinėje vietovėje, lydimas moteriškos lyties atsidavusios. Informacija apie tai pasiekė Lietuvos Krišnos sąmonės Nacionalinio susirinkimo narius ir mūsų GBC atsakingus sekretorius Lietuvai. Savo ruožtu, pastarieji perdavė šią informaciją GBC sanjasos komitetui Majapure.

​Pastarosiomis dienomis mes buvome informuoti mūsų GBC atsakingų sekretorių Lietuvai, kad GBC sanjasos komitetas Majapure priėmė sprendimą dėl tyrėjo šio insidento tyrimui paskyrimo. Šis atsidavęs, dirbęs profesionaliu detektyvu, turi reikiamą patirtį, reikalingą ištirti visas įvykio aplinkybes.

​Prašome atsidavusius, siekiant išvengti įžeidimų, susilaikyti nuo bet kokių apkalbų, versijų kūrimo ir komentarų iki tyrimo išvadų gavimo ir GBC sanjasos komiteto sprendimo šiuo klausimu. Apie tyrimo išvadas ir GBC sanjasos komiteto sprendimą atsidavusius informuosime atskiru pranešimu.

Grįžti