Paskutinė diena skirti 2 proc.!
Grįžti

Kokiam geresniam tikslui galime paskirti savo pinigus, jei ne Krišnos sąmonės skleidimui? Juk skleisdami Krišnos sąmonę, žmonės duodame ne batoną, kuris pasibaigs po 10 minučių, ne batus, kurie suplyš po kelių metų ir net ne darbą, kuris leis jiems pragyventi sočiai šį gyvenimą. Duodame jiems žinias apie aukščiausią gyvenimo tikslą, leidžiame išsivaduoti iš visų materialių problemų, net ir tokių baisių kaip ligos, senatvė, mirtis ir netgi gimimas. Ir svarbiausia - tapti amžinai laimingiems, atgaivinus amžinus santykius su Krišna.

Todėl kviečiame visus ne tik patiems skleisti dvasines žinias, bet ir paremti jų skleidimo darbą, kurį atlieka Kauno šventykla. Per metus išplatiname tūkstančius Šrilos Prabhupados knygų ir tūkstančius porcijų prasado, kasdien organizuojame paskaitas, seminarus ir reguliariai - didesnius renginius, skirtus plačiajai visuomenei. 

Dabar prisidėti prie šios veiklos galite, neišleisdami nei cento, tiesiog pašvęsdami 5 minutes. Tereikia paskirti 2 proc. savo jau sumokėto pajamų mokesčio.

Paskirti 2 proc. galite užpildę formą internetu iki 2018 m. gegužės 1 d. arba šventykloje iki 2018 m. balandžio 30 d.

Daugiau apie 2 proc. skyrimą, galite sužinoti čia: http://nitaigauracandra.lt/lt,procentai

J
ei reikia pagalbos užpildyti formą, skambinkite telefonu 8 681 62803 (Bhaktin Dovilė).

Grįžti