Savaitės programa 03.08-03.15
Grįžti

Gauranga! Gauranga! Gauranga!

Sveikiname visus su didžiausios šventės išvakarėmis! Jau rytoj, visi kas tik turi kojas begs į gatvę dainuoti šventų vardų Viešpaties Gaurangos džiaugsmui, o po to šoksim, klausysim paskaitos ir ragausim ypatingą Nitai Gaura Čandros bhagavat prasadą!!! Linkime nepraleisti galimybės padaryti miiiiilžinišką dvasinę pažangą ir gauti Viešpaties Gaurangos malonę. 

Sakoma, kad jei prašai Krišnos milijono, - Jis tau jį duos. Bet Viešpats Gauranga, jei tik Jis tave pastebės, Jis tave pagaus ir per prievartą sugrūs milijoną į jūsų kišenę. Tokį viešpatį mes garbiname, Tą, kuris dalina gyvenimo tobulumą, Krišna Prema nediskriminuodamas, tereikia pakliūti į Jo akiratį, kažkokiu, betkokiu būdu susiliesti su Juo, Jo bhaktais. Tad betkas, kas tik trokšta patirti Gaurangos malonę kviečiame prisijungti prie šventės pirmadienį dalyvaujant ar prisidedant paruošiant salę, suvežant daiktus ar kitais būdais. 

Visi norintys prisidėti kontaktuokite Krišna Kumar prabhu : +37062336701

*** DĖMESIO! Sekmadienio svečių programos paskaitą 12 val. Skaitys JM Nitjananda prabhu! ***Visos paskaitos verčiamos į lietuvių kalbą. Paskaitų transliacijas rasite ČIA

Grįžti