Jo Malonė Dhanešvara prabhu
Grįžti

Jo Malonės Dhanešvara prabhu paskaitos Kauno Šventykloje

Vizito tvarkaraštis:


8d.   18 h Bhagavad Gitos paskaita

9d.   15 h sekmadieninė paskaita

10d.  7:45 Šrimad Bhagavatam

        18:00 Bhagavad Gitos paskaita

Dhanešvara das bebaigdamas inžinerijos magistrantūros studijas Floridos universitete, ir 1974 metais tapo inicijuotu A.C.Bhaktivedanta Svami Prabhupados mokiniu. Nuo 1977 jis gyveno ISKCON'o Gita Nagari fermoje, ir čia begyvendamas ėmė domėtis, kaip išspręsti unikalias ekonomines poblemas, kilusias ISKCON'o fermoje.

Beieškodamas atsakymų, jis ėmėsi studijuoti ekonomiką, ir nuo 1978 metų ypač susitelkė į pinigų sistemas. 1986 jis tapo oficialiu vertybinių popierių brokeriu ir vadovu, keletą metų pardavinėjo vertybinius popierius ir iš arti susipažino su finansiniais reikalais. Būtent tuo metu ir gimė dvasinės ekonomikos idėjos.

Dhanešvara das įkūrė ir vadovauja "Vaishnava Community Development" (Vaišnavų bendruomenės vystymasis"), organizacijai, padedančiai kurtis ir vystytis bendruomenei, kaimo bendruomenėms diegiant ideologiją, pagrįstą Šrilos Prabhupados vizija, organizuojant paramos grupes, forumus diskusijoms ir pirmąjį "Hare Krišna katalogą ir resursų vadovą" Hare Krishna Directory & Resource Guide.

Svečio el paštas: dhanesvara@pamho.net

Grįžti