Jo Malonė Dhanesvara prabhu vieši Lietuvoje
Grįžti

Jo Malonė Dhanesvara prabhu vieši Lietuvoje


Džiugiai pranešame, kad Dhanesvara prabhu jau atvyko į Lietuvą ir jo pamokslavimui numatytas toks tvarkarastis.

21 d 08.45 Šrimad Bhagavatam Kauno šventykloje, 18.00 Bhagavad Gitos paskaita Kauno šventykloje
22 d 08.45 Šrimad Bhagavatam Kauno šventykloje, 18.00 paskaita "Dvasinė ekonomika" Kauno Vedų kultūros centre
23 d 12.00 Harinama Palangoje , 18.00 kirtanas Nidoje jogos konferencijoje
24 d 20.00 Krišna Janmašhtami paskaita "Init" salėje Kaune
25 d 16.30 Šrilos Prabhupados atėjimo dienos paskaita Kauno šventykloje

Dar bus tikslinamas laikas
26 d Apsilankymas Lietuvos kaime.
27 d Ignalina
28 d Ignalina Visaginas
29 d Vilnius

(gali keistis)
Dhanešvara das bebaigdamas inžinerijos magistrantūros studijas Floridos universitete, ir 1974 metais tapo inicijuotu A.C.Bhaktivedanta Svami Prabhupados mokiniu. Nuo 1977 jis gyveno ISKCON'o Gita Nagari fermoje, ir čia begyvendamas ėmė domėtis, kaip išspręsti unikalias ekonomines poblemas, kilusias ISKCON'o fermoje.

Beieškodamas atsakymų, jis ėmėsi studijuoti ekonomiką, ir nuo 1978 metų ypač susitelkė į pinigų sistemas. 1986 jis tapo oficialiu vertybinių popierių brokeriu ir vadovu, keletą metų pardavinėjo vertybinius popierius ir iš arti susipažino su finansiniais reikalais. Būtent tuo metu ir gimė dvasinės ekonomikos idėjos.

Dhanešvara das įkūrė ir vadovauja "Vaishnava Community Development" (Vaišnavų bendruomenės vystymasis"), organizacijai, padedančiai kurtis ir vystytis bendruomenei, kaimo bendruomenėms diegiant ideologiją, pagrįstą Šrilos Prabhupados vizija, organizuojant paramos grupes, forumus diskusijoms ir pirmąjį "Hare Krišna katalogą ir resursų vadovą" Hare Krishna Directory & Resource Guide.

Lietuvių kalba yra išleista nedidelė Dhanešvaros prabhu knygutė "Dvasinė ekonomika", ją galima įsigyyti tiesiai iš autoriaus už paaukojimą, su autografu . Lietuvoje svečias viešės nuo 20 d iki 31rugpjucio d ir skaitys paskaitas ivairioms auditorijoms. El paštas: dhanesvara@pamho.net

 

Grįžti