J.M. Gopiparanadhana prabhu
Grįžti

17 d. 19.00 Bhagavad Gitos paskaita Vilniaus šventykloje

18 d. 7.45 Šrimad Bhagavatam paskaita Vilniaus šventykloje , 15.00 Harinama Vilniuje, 19.00 Bhagavad Gitos paskaita Vilniaus šventykloje

19 d. 7.45 Šrimad Bhagavatam paskaita Vilniaus šventykloje, 13.00 Harinama Kaune, Bhagavad Gitos paskaita Kauno šventykloje.

20 d. 7.45 Šrimad Bhagavatam paskaita Kauno šventykloje, 12.00 sekmadienio paskaita svečiams Kauno Vedų kultūros centre, 15.00 sekmadienio paskaita svečiams Kauno šventykloje.

21 d. Šrimad Bhagavatam paskaita Kauno šventykloje, 18.00 Namahatta Visagine

22 d. 7.45 Šrimad-Bhagavatam Ignalinoje kaimo bendruomenėje

Gopiparanadhana prabhu teiks asmeninius daršanus ir konsultacijas.

 

Biografija

 

Gopiparanadhana Dasa yra sanskrito mokslininkas ir praktikuojantis vaišnavas. Gimė 1950 Niujorke (New York), baigė JAV Kolumbijos Universitetą (Columbia University) lingvistu. Tada tarnavo Bhaktivedantos (Bhaktivedanta Book Trust) leidykloje ir toliau tęsė sanskrito lingvistikos studijas. Niujorko ISKCON šventykloje, buvo inicijuotas A.Č. Bhaktivedantos Svami Prabhupados į Gaudija vaišnavų paramparą. Vėliau buvo vienas iš trijų kolektyvo narių vertusių 10-12 Šrimad-Bhagavatam, Mukunda-mala-stotrą ir Narada-bhakti-sutrą. Išskyrus gimtąją anglų ir labiausiai studijuojamą sanskrito, jis moka hindi, bengalų bei rusų kalbas, gerai išmano daugelio pasaulio kalbų gramatiką, tame tarpe lietuvių, šiuo metu dar mokosi kiniečių kalbos. Dabar verčia Džyvos Gosvamio Sat-sandarbhas. Gopiparanadhana prabhu yra vienas iš Šrimad Bhagavata Vidjapithama Sanskrito mokyklos įkūrėjų Indijoje. Mokykla ruošia sanskrito vertėjus ir redaktorius. Jis pasižymi ne tik savo profesionalumu bet ir nepadirbtu nuolankumu bei išskirtiniu pasinėrimu į savo tarnystę, dėl ko yra didžiai gerbiamas vaišnavų bendrijoje. Dabar gyvena su žmona, sūnumi ir aštuoniomis karvėmis šventame Govardhano kaimelyje, Indijoje. Lietuvoje lankysis jau ne pirmą kartą, paskutinį kartą lankėsi 1996 m.

 


Grįžti