Bhaktų tarnybos - saldžiau ir saldžiau
Grįžti

Nėra nieko nuostabiau, kaip tarnauti Krišnai. Kas tai nuolat atlieka, tas žino apie ką mes. O kas nedaro - tas gali tik pavydėti. Pasidalinsime keliomis akimirkomis iš šventyklos tarnautojų gyvenimo. Čia parodysime tik keletą akimirkų iš keletos bhaktų tarnybų...


Studijuoti šventraščius, gyventi pagal šventraščius ir mokyti kitus gyventi pagal šventraščius - tai pagrindinė bhaktų veikla.


Kasdien bhaktai atranda, kad sąlygotos sielos širdis - tai kaip ledo kalnas. O šventas vardas - kaip saulė. Ėmus šviesti saulei ledas pradeda tirpti ir nuo kalno teka nektaro upės.

Kasdieninė tarnyba padeda atverti vis slaptingesnes švento vardo gelmes.

Matadžė Narešvari jau daug metų puošia Dievybes gėlėmis ir įtraukia į tarnybą visus ką sutinka. Pusdieviai lenkiasi šiai Viešpatės bhaktei.

Sankirtana - tai Kali jugos dharma. Bhaktai išplatina tūkstančius skrajučių apie šventą vardą.

Ram Gopal prabhu - lyg jaunųjų brachmačiarių tėtis.  Nuolat bhaktus įkvėpia savo stabilumu ir begaliniu troškimu pažinti Krišną.

Brachmačiarių pareiga - studijuoti ir pamokslauti.

Kiekvieną savaitę kelis kart šventyklą aplanko Vradžia Valabha prabhu. Jo dėka Dievybės jau daug metų geria šviežią, natūralų pieną ir megaujasi kitais puikios kokybės produktais.

Nėra darbštesnio bhakto už Vasureta Prabhu. Jis šventykloje sukasi nuo ryto iki vakaro. Nėra ir skanesnio prasado nei prasadas, pagamintas Vasuretos prabhu.

Šryla Prabhupada labai patenkintas, matydamas bhaktus platinačius knygas.

Visą laiką pasiruošę tarnybai!

Visa jėga - iš šventų vardų!

Grįžti