Tarnystė šventykloje

Nuo pat pradžių žmogus tarnaujantis Krišnai jaučia vidinį pasitenkinimą. Autoritetingas dvasinis procesas visada yra džiugus ir malonus. Meilė Dievui tai ne sausas įsitikinimas ar sentimentalūs svaičiojimai, tai realūs pojūčiai ir patirtis, kurių gal būt daugelis dar nebandė savo gyvenime. Tikėjimas į Dievą be tarnystės Jam neturi prasmės. Šventraščiai primena mums, jog veikla kuri nėra skirta patenkinti Aukščiausiajį Dievo Asmenį, yra ne kas kita kaip neišmanėliško gyvenimo ir vergystės priežastis, kurią sukuria mūsų pačių netobulos veiklos pasekmės. Ir atvirkščiai kai gyva esybė veikia pagal Dievo norus visada yra laisva. Tai galima suprasti ir realizuoti tik praktikuojant bhakti-joga arba tarnystę Aukščiausiajam Dievo Asmeniui Krišnai.

 Yra daug įvairiausių būdų kaip tarnauti, vienas iš jų tai tarnystė Krišnai Jo šventykloje. Tarnystė šventykloje yra ypatinga, nes joje dvasinės energijos susikaupia daugiausia. Atėjus galima pajausti kokia joje ypatinga atmosfera.

Taigi kaip galima pasitarnauti? Geriausia tiesiog paklausti tų kurie jau tarnauja. Šventykloje galima verti gėlių girliandas, ruošti pietus, puošti ir tvarkyti ją, įvairiai puoselėti tiek savo tiek kitų Krišnos Sąmonę bendradarbiaujant su bhaktais. Būkite drąsūs ateikite, tarnaukite. Įgijus tam tikrą kvalifikaciją galima apsigyventi šventykloje ir tarnauti Viešpačiui kiek širdis geidžia...